מי אנחנו?

חברת "י.איריס נדל"ן בע"מ" הינה חברה לייעוץ ושיווק נדל"ן אשר החלה דרכה בשנת 1997 בניהולה של איריס שטרית.

מאז הקמתה ביססה עצמה כחברה מכובדת ומובילה העוסקת בייעוץ נדל"ן בקיסריה והסביבה, כמו כן משרדנו פועל כמשרד הראשי במתחם הדירות היוקרתי "נאות גולף קיסריה".
החברה מתמחה במכירת נכסים, השכרתם וניהול שוטף תוך כדי שימת דגש בראש ובראשונה על לקוחותיה ומתן שירות מקצועי ואמין המבוסס על יחס אישי.

איריס שטרית

מנכ"לית החברה

הקמתי את החברה לפני כ- 23 שנים כשעברתי להתגורר בקיסריה עוד כשהייתה בחיתוליה. כבר אז התאהבתי בשקט, בירוק, בים ובהיסטוריה של הישוב. גיליתי מקום קסום בו בחרתי לגדל את שלושת ילדי המדהימים.
לאחר מעברי ליישוב, מצאתי שתחום הנדל"ן הוא המקום שלי, חיפשתי מקום בו אוכל לגעת באופן אישי וישיר בכל אדם ואדם וכאן אני אכן מרגישה שבמשך 23 שנות עבודתי בתחום הנדל"ן אני קמה כל בוקר לחוויה מתחדשת ומרגשת עם לקוחותיי.

לוטם יחזקאל

מנהלת המשרד הראשי "בנאות גולף קיסריה"

כילידת קיסריה, חוויתי ואני חווה עד היום את הישוב הקסום בו חונכתי וגדלתי. במשך כל שנות חיי למדתי וראיתי את היישוב מתפתח וצומח כשעוד ועוד אנשים בחרו להיות חלק מהקהילה.
לאחר שהשתחררתי משירותי הצבאי כמש"קית ת"ש חיפשתי מקום בו אוכל לשלב את אהבת האדם שעליה חונכתי ומצאתי מהר כי הידע הרחב שלי על קיסריה משתלב היטב בעבודתי בתחום הנדל"ן. אני זוכה לפגוש אנשים שונים ומגוונים מכל העולם ולהתרגש יחד איתם בצעדים משמעותיים בחייהם.

איריס שטרית

מנכ"לית החברה

כילידת קיסריה, חוויתי ואני חווה עד היום את הישוב הקסום בו חונכתי וגדלתי. במשך כל שנות חיי למדתי וראיתי את היישוב מתפתח וצומח כשעוד ועוד אנשים בחרו להיות חלק מהקהילה. משחרררתי משירותי הצבאי כמש"קית ת"ש חיפשתי מקום בו אוכל לשלב את אהבת האדם שעליה חונכתי ומצתי מהר כי הידע הרחב שלי על קיסריה משתלב היטב בעבודתי בתחום הנדל"ן.

מה אתם מחפשים?

ממליצים

תודה רבה ללוטם שהייתה איתי בכל התהליך. לוטם מדהימה!

קיבלתי שירות מושלם! תודה על המקצועיות, הדיוק, הרגישות, הכנות, העדינות, האמינו, הנועם והחיוך. כל אלו עשו את התהליך, נעים, מהיר וקל. שמחה שנפגשנו וביחד הצלחנו.

תודה לך לוטם אהובה על שהיית איתי ובשבילי. ממליצה בחום ובאהבה, ענת.

ענת לוי

לקוח

מהרגע הראשון שפגשתי והכרתי את לוטם ואיריס.. הבנתי שיש לי את השקט במכירת הנכס שלי. ללא חשש ועם ביטחון מלא שאת הדירה שלי אוכל לתת להן. אכן, כעבור זמן קצר מאוד נמכרה הדירה. אלופות!

לוטם תודה על היחס המקצועי, חסכת לי זמן יקר.

ליאור

לקוח

לפני כ-15 שנים הגענו למשרד של י. איריס נדל"ן בע"מ וזכינו בשירות מצויין ברכישת הנכס שלנו בנאות גולף קיסריה.

לאורך השנים ועד היום כשהמשרד בהנהלת לוטם, אנו מאוד מרוצים ונהנים מהטיפול המסור והיחס הנפלא והמקצועי!

אנו מאוד ממליצים להנות משירותי המשרד!

נאוה ואיציק

לקוחות

הגעתי למשרד של איריס נדל"ן בנאות גולף, קיבלה אותי לוטם שנתנה לי שירות נפלא וכבר בפגישתנו הראשונה מצאתי נכס להשקעה שהתאים באופן מושלם לציפיות שלי.

אורן לס

לקוח

צוות המשרד סיפק לנו זמינות מלאה, יחס אנושי והכי חשוב שתמיד ידענו והרגשנו שיש לנו על מי לסמוך שיעניק לנו שירות מקצוע ואיכותי.

קרן

לקוח