אירוח בנאות גולף

ביזנס סוויט - Business Suit

יחידות חדר המתאימים לזוגות או בודדים, בנויות מחדר אחד הכולל מיטה זוגית, חיבור חופשי לאינטרנט, טלוויזיה בחיבור ל-NETFLIX, חדר רחצה, מטבחון מאובזר קומפלט עם מיני מקרר, מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, כלי אוכל וכלי בישול.

לפרטים והזמנה

גולדן סוויט - Golden Suit

יחידות משפחיתות הבנויות מחדר שינה אחד גדול עם מיטה זוגית, חדר שינה נוסף קטן יותר עם מיטת ספה נפתחת, חלל של סלון עם טלוויזיה בחיבור לכבלים, מטבח מאובזר קומפלט עם מקרר, מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, כלי אוכל, כלי בישול, חיבור חופשי לאינטרנט ומרפסת מערבית.

לפרטים והזמנה

Royal Suit - רויאל סוויט

יחידות משפחתיות גדולות הבנויות משני חדרי שינה גדולים עם מיטה זוגית בכל אחד, חלל של סלון עם טלוויזיה בחיבור לכבלים, מטבח מאובזר קומפלט עם מקרר, מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, כלי אוכל, כלי בישול, חיבור חופשי לאינטרנט ומרפסת מערבית.

לפרטים והזמנה

Garden Suit - גארדן סוויט

יחידות גן משפחתיות הן בנויות מחדר שינה אחד גדול עם מיטה זוגית, חדר שינה נוסף קטן יותר עם מיטת ספה נפתחת, חלל של סלון עם טלויזיה בחיבור לכבלים, מטבח מאובזר קומפלט עם מקרר, מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, כלי אוכל, כלי בישול וחיבור חופשי לאינטרנט. ניתן לצאת מהיחידה לגינה פרטית ענקית ומפנקת.

לפרטים והזמנה

Heaven Suit - האבן סוויט

יחידות משפחתיות גדולות במיוחד אלו בנויות משני חדרי שינה גדולים עם מיטה זוגית בכל אחד, חלל של סלון עם טלויזיה בחיבור לכבלים, מטבח מאובזר קומפלט עם מקרר, מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, כלי אוכל, כלי בישול, חיבור חופשי לאינטרנט ומרפסת מערבית ענקית.

לפרטים והזמנה

חזרה לדף הבית