אירוח בנאות גולף

ביזנס סוויט - Business Suite

יחידות חדר המתאימים לזוגות או בודדים, בנויות מחדר אחד הכולל מיטה זוגית, חיבור חופשי לאינטרנט, טלוויזיה בחיבור לNetflix, חדר רחצה, מטבחון מאובזר קומפלט עם מיני מקרר, מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, כלי אוכל וכלי בישול.

לפרטים והזמנה

גולדן סוויט - Golden Suite

יחידות משפחיתות הבנויות מחדר שינה אחד גדול עם מיטה זוגית, חדר שינה נוסף קטן יותר עם מיטת ספה נפתחת, חלל של סלון עם טלוויזיה בחיבור לNetflix, מטבח מאובזר קומפלט עם מקרר, מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, כלי אוכל, כלי בישול, חיבור חופשי לאינטרנט ומרפסת מערבית.

לפרטים והזמנה

רויאל סוויט - Royal Suite

יחידות משפחתיות גדולות הבנויות משני חדרי שינה גדולים עם מיטה זוגית בכל אחד (או מיטה הנפתחת לכפולה), חלל של סלון עם טלוויזיה בחיבור לNetflix, מטבח מאובזר קומפלט עם מקרר, מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, כלי אוכל, כלי בישול, חיבור חופשי לאינטרנט ומרפסת מערבית.

לפרטים והזמנה

גארדן סוויט - Garden Suite

יחידות גן משפחתיות הן בנויות מחדר שינה אחד גדול עם מיטה זוגית, חדר שינה נוסף קטן יותר עם מיטת ספה נפתחת, חלל של סלון עם טלויזיה בחיבור לNetflix, מטבח מאובזר קומפלט עם מקרר, מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, כלי אוכל, כלי בישול וחיבור חופשי לאינטרנט. ניתן לצאת מהיחידה לגינה פרטית ענקית ומפנקת.

לפרטים והזמנה

האבן סוויט - Heaven Suite

יחידות משפחתיות גדולות במיוחד אלו בנויות משני חדרי שינה גדולים – האחד עם מיטה זוגית והשני עם מיטת ספה של עמינח הנפתחת לכפולה, חלל של סלון עם טלוויזיה בחיבור לNetflix, מטבח מאובזר קומפלט עם מקרר, מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, כלי אוכל, כלי בישול, חיבור חופשי לאינטרנט ומרפסת מערבית ענקית.

לפרטים והזמנה

פרדייס סוויט - Paradise Suite

יחידות משפחתיות גדולות במיוחד אלו בנויות משני חדרי שינה גדולים עם מיטה זוגית בכל אחד, חלל של סלון עם טלויזיה בחיבור לNetflix, מטבח מאובזר קומפלט עם מקרר, מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, כלי אוכל, כלי בישול, חיבור חופשי לאינטרנט ומרפסת מערבית ענקית.

לפרטים והזמנה

חזרה לדף הבית